Ewaluacja

W marcu 2013 r. Kuratorium Oświaty w Katowicach przeprowadziło ewaluację zewnętrzną w naszej szkole. Przez 12 dni wizytatorzy obserwowali i oceniali naszą pracę. Z dumą możemy zaprezentować sporządzone raporty, w których ocena większości obszarów wynosiła A, co oznacza bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę.

Przeprowadzone obserwacje pozwoliły wysnuć specjalistom następujące wnioski:

• dla dobra ucznia podejmujemy różnorodne działania dydaktyczno-wychowawcze,

• wzbogacamy ofertę dydaktyczną o nowatorskie rozwiązania, co pozytywnie wpływa na rozwój uczniów,

• przeprowadzane przez nas procesy edukacyjne sprzyjają uczeniu się,

• współpraca nauczycieli, rodziców i uczniów układa się dobrze,

• nasi nauczyciele wspierają się wzajemnie i współpracują ze sobą,

• podejmujemy działania umożliwiające każdemu uczniowi osiągnięcie sukcesu na miarę jego możliwości,

• współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, co również wpływa na rozwój uczniów,

• przygotowujemy uczniów do dalszej edukacji.

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom, którzy wspólnie z nami tworzą naszą szkołę – miejsce przyjazne dla każdego z nas.

LICEUM

GIMNAZJUM