Koła zainteresowań

 Szkoła to miejsce, w którym nie tylko się uczymy, ale również rozwijamy swoje pasje i zainteresowania. To właśnie dlatego wielu spośród nauczycieli prowadzi dodatkowe zajęcia – koła zainteresowań. Można się rozwijać na polu sportowym, muzycznym, artystycznym i naukowym.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym2018/2019

Lp.

Nazwisko i Imię nauczyciela prowadzącego zajęcia

Nazwa zajęć

Dzień

Godzina

sala

1.

Adamska-Olejniczak Kinga

Kółko kinematograficzne

poniedziałek

14.25-15.10

26

2.

Adamski Dariusz

Kółko historyczne

poniedziałek

7.00-7.40

26

3.

Bednarz Natalia

Zajęcia z rysunku –kl.7,8 SP, gimnazjum, liceum

Zajęcia z projektowania 2D i 3D-kl.7,8 SP,gimnazjum,liceum

Kółko plastyczne- kl.4-5 SP

Wtorek(co 2 tydzień)

czwartek

piątek

15.10 -16.40

15.15-16.00

13.35-14.20

34

27

34

4.

Dramska Urszula

Kółko chemiczne-liceum

Zajęcia dla maturzystów

czwartek(kl.2LO)

poniedziałek (kl.3LO)

15.15-16.00

14.25-15.10

23

23

5.

Gajdzik Justyna

Kółko matematyczne dla kl.7

Zajęcia z maturzystami

środa

poniedziałek

15.15

14.25

30

29

6.

Glapiak Marta

Kółko j.rosyjskiego

Kółko j.rosyjskiego-kl.5

Czwartek

wtorek

15.15-16.00

8.00

21

19

7.

Goleśny Katarzyna

J. niemiecki dla kl.1,2,4

Poniedziałek(kl1SP),

wtorek(kl.2SP) środa(kl.4,5SP)

15.15

6

8.

Gorczyńska Agnieszka

Kółko matematyczne - kl.5

Zajęcia Przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu ósmoklasisty

wtorek

środa

8.00

7.00-7.45

5

19

9.

Kołodziejczyk Aleksandra

Kółko informatyczne

piątek

15.15-16.00

27

10.

Kot-Zasada Marzena

Stowarzyszenie Miłośników Książek

Wg ustaleń z nauczycielem

 

biblioteka

11.

Malcharczyk Patrycja

Kółko z chemii MŁODY CHEMIK-kl.3 gimnazjum

Kółko z chemii MŁODY CHEMIK-kl.7 SP

Czwartek

piątek

7.00-7.40

7.00-7.40

23

23

12.

Mazik Agnieszka

Kółko j.angielskiego –kl.3 Gimnazjum-przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Kółko j.angielskiego –kl.8SP przygotowanie do sprawdzianu

wtorek

wtorek

14.25

8.00-8.45

28

18

13.

Niewlaczyn Aneta

Kółko teatralne

Klub miłośników poezji

poniedziałek

15.10

21

14.

Podstolec Alicja

kółko myślograficzne

świadomość językowa dla maturzystów

Kółko języka migowego

wtorek

czwartek

piątek

14.25

7.10

14.25

21

21

21

15.

Ryczek-Zgoła Karolina

Zgoła Oskar

CHÓR Cantores don Bosco

Środa i piątek

15.15-17.30

5

16.

Skrzypek Agnieszka

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

(co dwa tygodnie)

Kółko j.angielskiego-gramatyka

Kółko j.angielskiego-kultura

Wtorek

Środa

środa

14.25

13.35

14.25

5

5

5

17.

Sobolewska Dominika

Kółko matematyczne dla gimnazjalistów

Kółko matematyczne dla SP

poniedziałek

czwartek

14.25

13.35

20

5

18.

Stasz Aleksandra

Robotyka kl.1a,b SP

Robotyka kl.2a SP

Robotyka-prowadzi p. Tomkiewicz

Kl.4a,5a, 5b SP

Środa

Czwartek, piątek

9.45-11:25

8.00

świetlica

świetlica

19.

Szczególska Anna

Kółko j.łacińskiego i kultura antyczna

Zajęcia dla maturzystów

czwartek

poniedziałek

15.10

7.00

32

32

20.

Wacławik Bożena

Kółko geograficzne

poniedziałek

14.20

15

21.

Wdowik Małgorzata

Kółko j. angielskiego /przygotowanie do egzaminu maturalnego

Poniedziałek

7.00

19

22.

Wierzchowski Rafał

Kółko matematyczne dla gimnazjalistów

Zajęcia z maturzystami

Czwartek

wtorek

8.00

7.00

25

25

23.

Wołowska Edyta

Kółko języka hiszpańskiego

czwartek

15.10

18

24.

Ziomek Magdalena

Liga Recytatorów

Samorząd Uczniowski

Zajęcia z maturzystami

Kółko teatralne

Wg potrzeb

Na bieżąco

Czwartek

poniedziałek

7.10

15.10

25

25

25

21

25.

Żurek Agnieszka

Zajęcia dla maturzystów(matura rozszerzona)

poniedziałek

7.05

18

26.

Kubik Patrycja

Adamska Małgorzata

SZACHY dla uczniów kl.1 i 2 SP

piątek

12.40-13.25

świetlica

 

POZALEKCYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE

Rok szkolny 2018/2019

POZALEKCYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE

Rok szkolny 2018/2019

dzień

Godzina

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

PONIEDZIAŁEK

14.25-16.00

Siatkówka(SP, gimnazjum)

Paulina Pierończyk

WTOREK

(co 2 tydzień)

14.45-16.00

piłka nożna

Łukasz Suder

ŚRODA

15.15- 16.45

piłka nożna

Grzegorz Olejniczak

CZWARTEK

15.15- 16.45

17.00-17.45

 

Siatkówka(liceum,

Gimnazjum)

Basen(pl. Krakowski, Zabrze)

Piotr Szynkiewicz

Anna Hemmerling

Paulina Pierończyk

PIĄTEK

14.25-15.45

14.45-16.00

Koszykówka

sks

 

Anna Hemmerling

Łukasz Suder

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.