XXIV Zabrzańskie Targi Edukacji „Szkolne Prezentacje 2022”

Podczas prezentacji ofert szkół zabrzańskich nie mogło zabraknąć i nas. Jesteśmy przecież jedyną publiczną, bezpłatną szkołą katolicką w naszym mieście .

 

21 kwietnia, od godz. 9:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Pogoń” w Zabrzu zgromadziły się tłumy młodzieży klas ósmych, stojących przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. I my zaprezentowaliśmy ofertę dydaktyczno-wychowawczą naszej szkoły, opowiadaliśmy, co dobrego dzieje się u nas i rozmawialiśmy z kandydatami, udzielając im informacji, a niekiedy i rozwiewając wątpliwości. Również dla naszych uczniów była to sposobność, by poznać specyfikę poszczególnych szkół, zadać pytania ich uczniom i nauczycielom.

  

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.