Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Po skróconych lekcjach, ubrani odświętnie, udaliśmy się do kościoła na uroczystą Mszę Świętą, którą celebrował dyrektor szkoły salezjańskiej w Tarnowskich Górach - ks. Dariusz Kułan.

 W trakcie Mszy odbyło się ślubowanie klas 4 i 7 SP oraz 1 LO. Jak co roku podczas obchodów DEN nastąpiło również przekazanie władzy nowemu samorządowi szkolnemu, którego opiekunem jest mgr Magdalena Ziomek.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć licznych podziękowań ze strony Rady rodziców oraz uczniów skierowanych do nauczycieli, jak i wszystkich pracowników naszej szkoły. Wdzięczność ta została wyrażona także poprzez wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.

Obchody Dnia Nauczyciela zakończyła kl. 1aLO krótką akademią.

Maria Niwińska

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.