Czar Klas 2019

Jak co roku nowi uczniowie naszej szkoły, tj. 1 klasy liceum i 7 klasy szkoły podstawowej, mieli okazję uczestniczyć w Czarze Klas, czyli integracyjnej zabawie, w czasie której współzawodniczyli ze sobą i walczyli o puchar.

W tym roku spotkanie odbyło się 26 września, a uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach takich jak bieg po buty czy salezjański skok oraz mogli popisać się zdolnościami artystycznymi, rysując portret swojego wychowawcy. Oczywiście nie mogło zabraknąć quizu o naszej szkole i dyskoteki na dopełnienie zabawy. Na dyskotece uczniowie uczyli się tańca belgijskiego oraz „skrzypka”, a także chętni śpiewali polskie klasyki w karaoke. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.