Wielka Liga Czytelników

 W listopadzie nasza szkoła podstawowa przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu czytelniczego dla uczniów klas 1-4 i 5-8. Koordynatorkami projektu w  szkole były mgr Marta Glapiak i mgr Marzena Kot-Zasada.W Wielkiej Lidze Czytelników brało udział 29 uczniów, od 6 listopada do 31 stycznia uczniowie zdobywali sprawności czytelnicze, rozwiązując testy do wybranych książek z konkursowej listy lektur.Trzech najlepszych uczniów w każdej kategorii awansowało do kolejnego- etapu powiatowego w Zabrzu.W etapie powiatowym naszą szkołę reprezentowali : Łukasz Biskup, Martyna Domicz i Basia Kroworz - kategoria kl.1-4 oraz Antoni Gorol, Krzysztof Jędrzejewski, Urszula Siudyga- kategoria kl.5-8.
W etapie powiatowym zajęliśmy II miejsce, Basia, Martyna i Łukasz zdobyli 142 punkty na 150 możliwych.
Gratulacje!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.