Koncert Cecylka 2018

W ubiegłą środę (21.11.2018) odbył się coroczny koncert Cecylkowy kolejny raz w naszej szkolnej auli. Cecylki miały wymiar religijny, rodzinny i kulturowy, ale przede wszystkim patriotyczny, co nawiązywało do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie utwory były wykonane w naszym ojczystym języku i pochodziły od polskich autorów.

 Pomimo iż wieczór odbył się w naszych szkolnych murach, niczego nie brakowało, a cała organizacja koncertu, nad którą czuwało państwo Zgoła, była dopięta na ostatni guzik. W koncercie brali udział najlepsi, niezależnie od wieku - zaczynając od wokalistki z klasy pierwszej SP, następnie maturzystów, aż po rodziców naszych uczniów, a kończąc na repertuarze naszego szkolnego chóru Cantores Don Bosco, który zaprezentował się rewelacyjnie. Ten wyjatkowy wieczór również poprowadzili uczniowie - Paulina Rajca i Kamil Oleszkiewicz, którzy świetnie spisali się w roli konferansjerów. Nasze szkolne Cecylki zakończyły się występem p. Moniki Burdyszek w autorskiej piosence. 

    Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zechcieli z nami spędzić ten wieczór, wieczór wyjątkowy, bo po prostu Nasz.
tekst : Samorząd Uczniowski

  foto : Kamil Brandys

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.