Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.
Dzień ten rozpoczęliśmy od krótkiej akademii w wykonaniu klasy 3 C gimnazjum pod opieką mgr Dominiki Sobolewskiej. Między lekcjami uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii, sprawowanej w intencji nauczycieli, pracowników szkoły oraz nas - uczniów. Podczas Eucharystii miało miejsce przekazanie szarf Pocztu Sztandarowego, po czym uczniowie klas 4 oraz 7 Szkoły Podstawowej złożyli ślubowanie, poprzez które stali się częścią uczniowskiej rodziny salezjańskiej. Na koniec mszy ks. Dyrektor nagrodził wybranych nauczycieli za ich pracę, zaangażowanie i poświęcenie w nasze wychowanie oraz edukację. Pani mgr Magdalena Ziomek podziękowała w imieniu całej społeczności szkolnej samorządowi  2017/2018, który z ogromnym zaangażowaniem działał na rzecz naszej szkoły oraz przedstawiła skład nowego samorządu. W ciągu dnia uczniowie umilali nauczycielom czas spędzony w pracy składając życzenia oraz okazując wyrazy sympatii.
 
W godzinach popołudniowych odbyło się również ślubowanie naszych najmłodszych uczniów, czyli klas 1 Szkoły Podstawowej. Na mocy tego ślubowania dołączyli oni także do społeczności rodziny salezjańskiej. Mamy nadzieję, że z dumą będą reprezentować dzieło salezjańskie i dalej je rozwijać.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.