Piknik Rodzinny 2018

W sobotę (26.05.2018r.) nie tylko obchodziliśmy święto wszystkich mam, ale również w naszej szkole odbył się po raz kolejny piknik rodzinny. Była to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu.
Wiek nie grał najmniejszej roli, gdyż bez względu na to wszyscy dobrze się wszyscy bawili. Jak zawsze piknik rozpoczęliśmy integracyjnym tańcem belgijskim. Następnie odbyły się zawody sportowe. Wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć wspaniałą wystawę fotograficzną Jakuba Seredyki. Na piknik przybyła również straż pożarna, dzięki której mieliśmy okazję zobaczyć, jak dokładnie wygląda wóz strażacki.
Była możliwość zaznajomienia się z bronią oraz mundurami z czasów II wojny światowej, nad którymi czuwali żołnierze ze stowarzyszenia Gildia Comiliton. Pojawił się też sklepik misyjny, stoisko z loterią i balonami oraz punkt gier i zabaw organizowanych przez harcerzy. Podczas imprezy mogliśmy podziwiać uczniów naszej szkoły w strojach śląskich, którzy przygotowali regionalne potrawy pod czujnym okiem mgr A. Kuteli. Najmłodsi mieli okazję pomalować buźkę,  poskakać na trampolinie oraz wyszaleć się na placu zabaw.
Nie zabrakło również różnego rodzaju przekąsek, zaczynając od waty cukrowej i pop cornu, przez pyszne domowe wypieki po grillowane kiełbaski. Całą imprezę dopełniała rewelacyjna muzyka. Nad przebiegiem pikniku czuwali rodzice oraz Samorząd Szkolny.
 Paulina Rajca

foto: Kamil Oleszkiewicz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.