Bo szkoła to nie tylko lekcje...

Chociaż trwają ferie, to nasza szkoła cały czas tętni życiem, a to za sprawą Zimowych Półkolonii, zorganizowanych przez ks. Andrzeja Rolnika z pomocą animatorów i wychowawców, czyli naszych uczniów, absolwentów, a także nauczycieli.

Blisko 100 dzieci w różnym wieku codziennie uczestniczyło w szeregu specjalnie przygotowanych atrakcji, a wśród nich; najlepsze zabawy integracyjne, wieloetapowe spotkania formacyjne, najskoczniejsze tańce, wielki tort z okazji uroczystości księdza Bosko czy tradycyjna Tombola. Odbył się także wyjazd na wodne szaleństwo w basenie oraz śnieżna wyprawa do Ustronia. Wszystko to w wyjątkowym, salezjańskim klimacie.

Co podobało się najbardziej? Zobaczcie sami!

Kamil Oleszkiewicz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.