W świątecznym nastroju...

Nadszedł wyjątkowy, przedświąteczny czas. W naszej szkole o wprowadzenie bożonarodzeniowej atmosfery zadbali uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej, przypominając historię narodzin pańskich w pieczołowicie przygotowanych jasełkach.

Publiczność była pod wrażeniem występu młodych artystów, nic wszak dziwnego, gdyż klasycznym jasełkom towarzyszyły tańce i śpiewy, a świąteczny klimat udzielił się wszystkim. Był także czas na spotkania w klasach, złożenie życzeń, śpiewanie kolęd przy stole zastawionym pysznościami i oczywiście wręczanie prezentów. Spotkanie wszystkich pracowników szkoły umilili występem muzycznym nasi najmłodsi uczniowie, a samorząd wręczył upominki. Nasze szkolne świętowanie było doskonałym wprowadzeniem na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, życzymy, by były one ciepłe, rodzinne i błogosławione.

Kamil Oleszkiewicz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.