Obchody Dnia Edukacji Narodowej

13.10 nasza szkoła obchodziła Dzień Edukacji Narodowej, podczas uroczystej Eucharystii ks. Dyrektor podkreślił, jak ważne jest kształtowanie charakterów uczniów oraz wychowanie w duchu salezjańskim, życzenia naszym wspaniałym nauczycielom złożyli przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego.

Odbyło się również ślubowanie uczniów klas IV, VII Szkoły Podstawowej oraz I Liceum, którzy poprzez wypowiedzenie słów przysięgi, stali się członkami rodziny salezjańskiej i oficjalnie zostali przyjęcie do grona naszych uczniów. Pani mgr Magdalena Ziomek – opiekunka Samorządu Szkolnego dziękowała zaangażowanym w działalność Samorządu w ubiegłym roku szkolnym oraz zaprezentowała nowy skład.

Podczas uroczystej akademii klasa 2a Gimnazjum pod opieką pana mgr Grzegorza Olejniczaka w niezwykły i przezabawny sposób przybliżyła zebranym, jak wygląda praca nauczyciela w krzywym zwierciadle.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.