Zabrzańskie Skarbnikowe Gody

Dziś przedstawiciele naszej szkoły brali udział w Święcie Miasta Zabrze "Skarbnikowych Godach" z okazji 95 rocznicy nadania praw miejskich. Szliśmy w wielkim pochodzie, oczywiście z flagami i pod krawatem. To barwne wydarzenia było nie tylko okazją do promocji naszej placówki, ale także pokazania, że czujemy się częścią wspólnoty naszego miasta i wspólnie z innymi szkołami oraz organizacjami obchodzimy ważne zabrzańskie święta. Choć pogoda z początku nie rozpieszczała, to dzięki naszemu entuzjazmowi atmosfera była bardzo ciepła. Za rok z pewnością znów pokażemy się na Skarbnikowych Godach. 
Samorząd :)
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.