Pierwsze koty za płoty…

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego już za nami, po raz pierwszy z udziałem uczniów klas pierwszej, czwartych i siódmych szkoły podstawowej.

Nadchodzące dziesięć miesięcy będzie pełne nowych wyzwań, lecz nie pozostajemy w tyle: planujemy i organizujemy. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Młodzieżowej Rady Szkoły, czyli osób zaangażowanych w pracę naszej szkoły, a więc animatorów Oratorium, wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, harcerzy 9 DH oraz Samorządu Uczniowskiego. Opracowano szczegółowy plan pracy, by wspólnie działać dla dobra naszej wspólnoty. Pierwsze akcje już się odbyły, Oratorium wkrótce zacznie działać, a to dopiero początek. Zarówno dyrekcja, nauczyciele, jak i uczniowie już od września starają się, by każdy następny tydzień naszej szkolnej przygody był niezwykły i niezapomniany.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.