E-Twinning "CHALLENGE BOX"

Nasza szkoła bierze udział w projekcie E-Twinning, który nazywa się „CHALLENGE BOX”. Polega on na wysyłaniu paczki z zadaniami. W projekcie biorą udział uczniowie z różnych krajów. Nasza szkoła współpracuje z Chorwacją, Czechami, Turcją oraz Włochami. Otrzymaliśmy już paczkę z Chorwacji. Naszym zadaniem było opracowanie gry kulturowej. Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną kreatywnością oraz talentami nie tylko plastycznymi, ale również językowymi.

 

Przebieg projektu można śledzić w zakładkach materiały na stronie:

https://twinspace.etwinning.net/unauthorized?lang=

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.