Maturzyści dali radę!

Początek wakacji przyniósł informacje o wynikach egzaminów maturalnych. W ostatnim dniu czerwca abiturienci zjawili się w szkole, by odebrać zaświadczenia o zdaniu egzaminu dojrzałości.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści zdali celująco!

Koniec roku szkolnego wiąże się z podsumowaniami wysiłków wkładanych w dziesięciomiesięczną pracę. W przypadku uczniów klas trzecich gimnazjum to podsumowanie ma również wymiar dodatkowy – w połowie czerwca otrzymali oni wyniki egzaminu zewnętrznego, który sprawdzał wiedzę i umiejętności, jakie zdobywali w trakcie trzyletniej nauki.

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny 2017

W ubiegłą sobotę (27.05.2017) nasza szkoła po raz kolejny organizowała piknik rodzinny. Była to wspaniała okazja do integracji oraz spędzenia wspólnie czasu.

Czytaj więcej...

Konkurs! Mój tydzień w Euroweek

Ogłaszamy konkurs na najlepszy filmik z pobytu na EUROWEEK!
Filmiki prosimy przynosić do nauczycieli, którzy byli opiekunami na wyjeździe.

Termin zgłaszania prac do 9.04.2017

Najlepszy filmik zostanie nagrodzony!

 

Czytaj więcej...

Wspieramy Syrię

Uczniowie naszej szkoły oraz dzieci, które przychodzą do oratorium, kolejny raz wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Salezjański Wolontariat Misyjny.

Czytaj więcej...

EUROWEEK

Osoby biorące udział w wyjeździe EUROWEEK proszone są o zapoznanie się z następującymi informacjami

Dzień języka ojczystego

Dwudziestego pierwszego lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W naszym przypadku języka polskiego. W ciągu całego dnia można było zaobserwować przejawy świętowania tej uroczystości zarówno przez uczniów i nauczycieli.

Czytaj więcej...