Spotkanie samorządów uczniowskich Inspektorii Krakowskiej

W sobotę 23.09 odbyło się w Krakowie spotkanie samorządów uczniowskich Inspektorii Krakowskiej, podczas którego ksiądz Inspektor Adam Parszywka nakreślił plan pracy oraz przedstawił najważniejsze wydarzenia na rok szkolny 2017/2018, podkreślając, jak ważny jest nasz rozwój poprzez tworzone inicjatywy.

Czytaj więcej...

Gala wręczenia stypendiów

„To dla mnie ogromny zaszczyt spotkać się z najlepszymi uczniami województwa śląskiego”- tymi słowami przywitał zebranych Michał Gramatyka - Wicemarszałek Województwa Śląskiego na gali wręczenia stypendiów - uznanie za osiągnięcia i wysokie wyniki w nauce. 

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 4 września 2017 r. Mszą świętą w kościele p.w. NMP Matki Kościoła w Zabrzu (Helenka) o godz. 9.30.

Uwaga!

Uczniów klas pierwszych i czwartych oraz ich rodziców zapraszamy w tym dniu do szkoły na godz. 8.30.

Uczniów pozostałych klas zapraszamy do kościoła na Mszę świętą inauguracyjną, po Mszy świętej przejście do szkoły na spotkanie z wychowawcami

Maturzyści dali radę!

Początek wakacji przyniósł informacje o wynikach egzaminów maturalnych. W ostatnim dniu czerwca abiturienci zjawili się w szkole, by odebrać zaświadczenia o zdaniu egzaminu dojrzałości.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści zdali celująco!

Koniec roku szkolnego wiąże się z podsumowaniami wysiłków wkładanych w dziesięciomiesięczną pracę. W przypadku uczniów klas trzecich gimnazjum to podsumowanie ma również wymiar dodatkowy – w połowie czerwca otrzymali oni wyniki egzaminu zewnętrznego, który sprawdzał wiedzę i umiejętności, jakie zdobywali w trakcie trzyletniej nauki.

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny 2017

W ubiegłą sobotę (27.05.2017) nasza szkoła po raz kolejny organizowała piknik rodzinny. Była to wspaniała okazja do integracji oraz spędzenia wspólnie czasu.

Czytaj więcej...

Konkurs! Mój tydzień w Euroweek

Ogłaszamy konkurs na najlepszy filmik z pobytu na EUROWEEK!
Filmiki prosimy przynosić do nauczycieli, którzy byli opiekunami na wyjeździe.

Termin zgłaszania prac do 9.04.2017

Najlepszy filmik zostanie nagrodzony!

 

Czytaj więcej...